W sobotę policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Miecznikach na drodze wojewódzkiej nr 650.

14 lutego około godz. 16:00 na drodze wojewódzkiej nr 650 w Miecznikach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni kierujący BMW nie dostosował prędkości do trudnych, zimowych warunków panujących na drodze. Podczas wyprzedzania stracił panowanie nad samochodem i uderzył w prawidłowo jadącego w tym samym kierunku Fiata. W wyniku zderzenia kierująca Fiatem zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo. 59-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala.

Oboje kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

✍️ KPP w Gołdapi 

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info? Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.

Czytaj również inne wiadomości z kategorii "Na sygnale"