GOŁDAP. 14 lutego o godzinie 17.30 na Osiedlu Młodych policjanci zatrzymali 23-letniego Adama K., przeszukali go i znaleźli woreczek foliowy z suszem, prawdopodobnie marihuaną. Mężczyzna został poddany też badaniom, które wykazały, że znajdował się właśnie pod działaniem tego narkotyku. Komenda Powiatowa Policji prowadzi w tej sprawie czynności wyjaśniające. Jeśli badanie suszu potwierdzi przypuszczenia, mężczyźnie zostaną postawione zarzuty posiadania narkotyków.

GOŁDAP. 16 lutego o godzinie 14.50 na ul. Suwalskiej policjanci zatrzymali 45-letniego Andrzeja B. Mężczyzna był trzeźwy, jednak jechał motorowerem, wbrew zakazowi orzeczonemu przez sąd. Pojazd zabezpieczył we własnym zakresie. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

GOŁDAP. 18 lutego o godzinie 18.20 na ul. Górnej z własnego balkonu na II piętrze spadła 41-letnia kobieta. Z podejrzeniem urazu stawu biodrowego została odwieziona do szpitala. Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie, jak doszło do wypadku.

GOŁDAP. 18 lutego w poczekalni PKS 5 młodych osób zaczęło bić mężczyznę, czekającego na autobus. Oberwało się też drugiemu, który stanął w jego obronie. Obsługa kasy widząc zajście wezwała policję. Policjanci są już na tropie sprawców pobicia. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

GOŁDAP. 19 lutego o godzinie 5.10 na ul. Wileńskiej kierowca przewożąc białym busem metalowe elementy zaczepił nimi o zaparkowane Audi 80. Uszkodził w ten sposób drzwi, błotniki oraz tylną lampę w niemieckim aucie. Bus jednak nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Olecka. Policja prosi osoby mogące pomóc w ustaleniu jego kierowcy o kontakt pod numerem telefonu 87-615-54-00 lub 997.