GOŁDAP. 25 stycznia około godziny 18.45 dwóch mężczyzn usiłowało włamać się do jednej z piwnic w bloku przy ul. Jaćwieskiej. Ich zamiary pokrzyżowała jednak przypadkowa osoba, która spłoszyła włamywaczy. Policjanci szybko ustalili, że byli nimi 22-letni Adam K. i 37-letni Mariusz M., znani z podobnych, poprzednich występków. Obaj zostali zatrzymani i postawieni przed oblicze sądu. Ten wobec Adama K. zastosował dwumiesięczny areszt, a wobec Mariusz M. dozór policyjny.

WROTKOWO. 27 stycznia o godzinie 17.00 policjanci zatrzymali do kontroli 59-letniego Antoniego G.. Mężczyzna kierował Fordem Escortem mając 1,55 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Antoni G. stracił prawo jazdy, samochód zabezpieczył we własnym zakresie.

WRONKI-GOŁDAP. 28 stycznia o godzinie 7.40 na drodze wojewódzkiej nr 650 kierujący Fiatem 126p wpadł w poślizg i auto stanęło w poprzek drogi. Jadący za nim VW LT nie zdążył wyhamować i uderzył w bok „malucha". Za spowodowanie kolizji 47-letni Mirosław Z. został ukarany 250zł mandatem oraz 6 punktami karnymi. Policjanci przypominają o obowiązku zachowania bezpiecznych odstępów od jadących z przodu pojazdów. Jest to szczególnie ważne zimą, kiedy w stosunku do lata droga hamowania zdecydowanie się wydłuża.