W minioną niedzielę gołdapscy policjanci zatrzymali kolejne trzy osoby ukrywające się przed organami ścigania.

2 czerwca tuż po północy gołdapscy policjanci zauważyli kilka osób spożywających alkohol w parku w centrum Gołdapi. Po sprawdzeniu danych okazało się, że jedna z nich jest osobą poszukiwaną przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 miesięcy. 34-letni mężczyzna prosto z miejsca interwencji trafił do policyjnego aresztu.

Kilkanaście minut później na listę zatrzymanych trafił 38-letni gołdapianin. Policjanci zauważyli mężczyznę podczas patrolu jednej z ulic, kiedy ten opuszczał sklep monopolowy. Mundurowi dobrze wiedzieli, że ma on do odbycia karę pozbawienia wolności. Poszukiwany prosto z ulicy trafił za kratki. Mężczyzna za popełnione przestępstwo musi odpokutować karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Ostatni z poszukiwanych został zatrzymany po godzinie 10:00, również na terenie Gołdapi. Policjanci ustalili, a następnie udali się pod adres przebywania poszukiwanego 59-latka. Tym razem zastali w mieszkaniu mężczyznę. Został on zatrzymany i przewieziony do celi. Zgodnie z dyspozycją sądu, mężczyzna w odosobnieniu spędzi najbliższe miesiące.

✍️ KPP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.