Funkcjonariusze gołdapskiej komendy policji w ubiegłym tygodniu zatrzymali dwóch poszukiwanych. Jeden z nich wpadł w ręce policjantów podczas spożywania alkoholu w parku w centrum Gołdapi.

Poszukiwani przez organy ścigania robią wszystko, aby nie dostać się w ręce sprawiedliwości. Mężczyzna zatrzymany 9 maja sam zwrócił na siebie uwagę mundurowych. Około godziny 23 gołdapscy policjanci zauważyli dwie osoby spożywające alkohol w parku w centrum Gołdapi. Po sprawdzeniu ich danych okazało się, że jedna z tych osób jest poszukiwana przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenie 28-latek został ukarany mandatem karnym. W dalszej kolejności prosto z miejsca interwencji trafił do policyjnego aresztu.

Na listę zatrzymanych trafił też 44-letni gołdapianin. 10 maja kilka minut po godzinie 22 policjanci zauważyli mężczyznę podczas patrolu jednej z ulic w Gołdapi. Dobrze wiedzieli, że ma on do odbycia karę pozbawienia wolności. Poszukiwany prosto z ulicy trafił za kratki. Za popełnione przestępstwo musi odpokutować karę 5 miesięcy pozbawienia wolności.

✍️ KPP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.