21 kwietnia gołdapscy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby ukrywające się przed organami ścigania. Jedna z nich wpadła podczas interwencji domowej.

W niedzielę kilkanaście minut po godzinie 11 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie Gołdapi słychać głośną awanturę. Na miejsce natychmiast udali się policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego. Okazało się, że doszło tam do kłótni między partnerami. Awanturnik został wylegitymowany przez mundurowych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 28-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do policyjnej celi.

Dzięki pracy policjantów z wolnością pożegnał się również 47-letni gołdapianin poszukiwany listem gończym. W niedzielę około godziny 20 ukrywający się od dłuższego czasu mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo w odosobnieniu spędzi kilka miesięcy.

Dzisiaj zatrzymani poszukiwani trafili do zakładu penitencjarnego.

✍️ KPP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.