30 marca kilka minut przed godziną 10 gołdapscy policjanci przeprowadzili interwencję wobec agresywnego mężczyzny. Miał on fizycznie znęcać się nad swoimi rodzicami i babcią.

Mundurowi będący na miejscu sobotniego zdarzenia wstępnie ustalili, że 31-latek znajdując się pod działaniem alkoholu przyszedł do mieszkania bliskich, gdzie wszczął awanturę. Podczas kłótni agresor wyzywał, popychał, uderzał pięściami i kopał po całym ciele swoją 54-letnią matkę i 79-letnią babcię. W wyniku ataku poszkodowane doznały licznych obrażeń ciała. Jedna z kobiet ze złamaniami kości po udzieleniu pierwszej pomocy trafiła do szpitala.

Policjanci obezwładnili napastnika i zatrzymali do wyjaśnienia sprawy w policyjnym areszcie. Dodatkowo na miejscu policjanci sporządzili niebieską kartę celem dalszego monitorowania sytuacji w tej rodzinie. Ustalili też, że wcześniej poza kobietami znęcał się on też nad ojcem.

Kryminalni przyjęli zawiadomienie w sprawie o przestępstwo znęcania, przesłuchali świadków oraz wykonali oględziny ciała. Ponadto wobec sprawcy przemocy policjanci wydali zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.