GOŁDAP. 5 stycznia o godzinie 19.20 na ulicy Kościuszki nieznany sprawca zaatakował i pobił przechodnia. Przy okazji ukradł mu telefon komórkowy.

CISÓWEK. W okresie między 31 grudnia a 7 stycznia nieznany sprawca ukradł ze słupa skrzynkę energetyczną. Poszkodowany zakład energetyczny wycenił stratę na 2 tys. złotych.

DUBENINKI. 7 stycznia o 18.50 policjanci zatrzymali na ulicy Polnej VW Golfa. Prowadził go Andrzej Sz., mając 0,31 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, samochód zabezpieczył we własnym zakresie.

JABRAMOWO. 7 stycznia o godzinie 20.10 policjanci zatrzymali 33-letniego Wojciecha M. Mieszkaniec Główki jechał trzeźwy motorowerem, pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Jest to przestępstwo, za które mężczyzna ponownie stanie przed sądem.

MIEDUNISZKI MAŁE. 8 stycznia o godzinie 17.55 kierowca VW Passata zjechał z drogi i uderzył w płot. Wezwany na miejsce patrol policji wyczuł od kierowcy woń alkoholu. Mężczyzna odmówił jednak dmuchania w alkotest, dlatego do badań pobrana została krew. VW Passat został zabezpieczony we własnym zakresie przez właściciela.

KONIKOWO. 8 stycznia o 22.20 policjanci zatrzymali 21-letniego Mateusza D. Jechał VW Passatem mając 2,44 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, samochód trafił na parking w Jabramowie.