GOŁDAP. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia nieznany sprawca włamał się do budynku gospodarczego przy ul. Paderewskiego, skąd ukradł kształtki miedziane oraz wiatrówkę. Poszkodowany wycenił straty na 2,3 tys. złotych.

GOŁDAP. 31 grudnia mieszkaniec Gołdapi powiadomił policję, że poprzedniego dnia podczas imprezy u znajomych skradziono mu telefon Nokia 5130. Poszkodowany wycenił stratę na 300 złotych.

KOŚMIDRY. 3 stycznia o godzinie 16.25 policjanci zatrzymali do kontroli Opla Vectrę. Kierący autem 36-letni Paweł N. był pijany, miał 3,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, samochód zabezpieczył we własnym zakresie.

GOŁDAP. 3 stycznia o godzinie 18.10 dyżurny policji otrzymał informację, że na ul. Kolejowej pali się drewniana szopa. Po przybyciu na miejsce policji i straży pożarnej okazało się, że z szopa jest cała, a ogień i dym pochodzi z palącego się obok ogniska. Dogrzewał się przy nim Marian W., gołdapski bezdomny. Funkcjonariusze odwieźli go do ośrodka monarowskiego w Garbasie.