W pierwszych dniach nowego roku gołdapscy policjanci zatrzymali już cztery osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.

Jako pierwszy w ręce funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi wpadł 37-letni mężczyzna, który we wtorek dopuścił się kradzieży kosmetyków w jednej z lokalnych drogerii. Interweniujący policjanci nałożyli na sprawcę wykroczenia mandat karny w kwocie 500 złotych. W trakcie legitymowania okazało się, że gołdapianin jest osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości.

Tego samego dnia kilkanaście minut po godz. 21 na ul. Partyzantów stróże prawa zatrzymali poszukiwanego 40-latka. Zgodnie z dyspozycją sądu, mężczyzna w odosobnieniu spędzi najbliższe 3 miesiące.

Jako trzeci na listę osób zatrzymanych trafił 57-latek z Pogorzeli. Policjanci zatrzymali go w środę kilkanaście minut po godzinie 7 w miejscu jego zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Olecku.

Ostatni z poszukiwanych to 40-letni mieszkaniec Ełku. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów zespołu ruchu drogowego podczas kontroli drogowej. Doszło do tego kilkanaście minut po godzinie 10 w Pogorzeli. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

✍️ KPP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.