W okresie świątecznym na terenie powiatu gołdapskiego było bezpiecznie. W dniach 22-26 grudnia nie odnotowano poważniejszych zdarzeń kryminalnych.

Gołdapscy policjanci od 22 do 26 grudnia uczestniczyli w ogólnopolskich działaniach pn. „Bezpieczny weekend – Boże Narodzenie”. W tym czasie mundurowi dbali o bezpieczeństwo wszystkich osób podróżujących po drogach naszego powiatu. W trakcie prowadzonej akcji policjanci pracowali na miejscu kilku kolizji drogowych i zatrzymali nietrzeźwego kierującego.

 

 

W trakcie prowadzonej akcji policjanci drogówki ujawnili blisko 30 wykroczeń popełnionych przez uczestników ruchu drogowego. Mundurowi nałożyli 14 mandatów karnych, zastosowali 14 pouczeń i sporządzili jeden wniosek o ukaranie do sądu. Stróże prawa zatrzymali jedno prawo jazdy oraz jeden dowód rejestracyjny za brak aktualnych badań technicznych.

W okresie świątecznym na terenie powiatu gołdapskiego było bezpiecznie. W tych dniach nie odnotowano poważniejszych zdarzeń kryminalnych. Gołdapscy policjanci podjęli ponad 60 interwencji oraz wylegitymowali blisko 90 osób. Mundurowi odnotowali prawie 20 wykroczeń porządkowych. Do policyjnego aresztu trafiły trzy osoby zatrzymane do wytrzeźwienia.

✍️ KPP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.