GOŁDAP. W nocy z 20 na 21 grudnia podczas libacji alkoholowej w jednym mieszkań przy ul. Paderewskiego jeden z jej uczestników ukradł gospodarzom sprzęt elektroniczny na sumę 2.300 złotych. Czynności w sprawie prowadzi KPP w Gołdapi.

BAŁUPIANY. 24 grudnia o godzinie 18.30 21-letnia Agnieszka K., kierująca Audi 80, mijając zakręt straciła panowanie nad samochodem, zjechała na lewą stronę jezdni i uderzyła bokiem auta w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał pasażer, który został odwieziony do szpitala. Agnieszce K. nic się nie stało.

BŁĄKAŁY. 25 grudnia o godzinie 12.50 38-letnia Małgorzata S., kierująca VW Sharanem, na zakręcie wjechała w niezepchnięte błoto pośniegowe, w wyniku czego straciła panowanie nad samochodem i uderzyła przodem w drzewo. Samochodem podróżowały łącznie 4 osoby. Małgorzata S. i jej mąż zostali odwiezieni do szpitala. Dwójce dzieci na szczęście nic się nie stało.

GOŁDAP. W nocy z 24 na 25 grudnia nieznany sprawca wybił boczną, tylną szybę w Audi, zaparkowanym przy ulicy Jaćwieskiej. Pokrzywdzony wycenił swoje straty na 150 złotych.

GOŁDAP. 26 grudnia na ulicy Cmentarnej nieznany sprawca wybił w oknie jednego z domów 2 szyby. Pokrzywdzona wyceniła straty na 400 złotych. Policja dzięki zeznaniom świadka ustaliła już personalia sprawcy. Wkrótce zostanie on przesłuchany i ukarany.

POGORZEL. 28 grudnia o godzinie 6.00 kierujący Oplem Combo 32-letni Marcin K. na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się na bok. Kierowcy nic się nie stało. Był trzeźwy.