Prokurator rejonowy w Olecku na wniosek gołdapskich policjantów zdecydował o zastosowaniu wobec 65-latka, podejrzanego o znęcanie się nad swoją żoną, dozoru policji oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

30 listopada około godziny 12 gołdapscy policjanci interweniowali w związku ze zgłoszoną przemocą domową w jednym z mieszkań na terenie gminy Dubeninki. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 65-letni mężczyzna od jakiegoś czasu wszczyna awantury domowe, w trakcie których ubliża swojej partnerce, poniża ją i wygania z domu. Tym razem mężczyzna dopuścił się również przemocy fizycznej w stosunku do swojej żony. Szarpał ją, popychał i dusił.

Gołdapscy policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę. Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mu zarzutów znęcania się nad żoną. Następnie policjanci złożyli wniosek do prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną przez agresora. Prokurator przychylił się do niego i zobowiązał mężczyznę do opuszczenia lokalu mieszkalnego zajmowanego wspólnie z osobą pokrzywdzoną.

✍️ KPP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.