ROGAJNY-DUBENINKI. 21 grudnia o godzinie 18.30 na drodze wojewódzkiej nr 651 lusterkami zderzyły się dwa VW Passaty. Wezwana policja uznała, że obaj kierowcy ponoszą winę za zaistniałą sytuację. Oni sami byli jednak innego zdania i nie przyjęli zaproponowanych mandatów karnych. Następnego dnia podczas przesłuchań na komendzie zmienili zdanie. Zostali ukarani po 250zł i 6 punktów karnych.

GOŁDAP. W nocy z 21 na 22 nieznani sprawcy wybili tylne szyby w VW Golfie i Daewoo Espero, zaparkowanych przy Placu Zwycięstwa. Był to prawdopodobnie chuligański wybryk. Policja dzięki zapisom miejskiego monitoringu wytypowała już potencjalnych sprawców, których przesłucha w najbliższych dniach.

REGIELE. 23 grudnia o godzinie 14.30 na drodze krajowej nr 65 kierujący Audi 80 wpadł w poślizg i obracając się na jezdni uderzył bokiem w przód nadjeżdżającego z przeciwka VW Transportera. Choć wyglądało to bardzo groźnie (audi zostało uderzone w stronę, po której siedziało małe dziecko w foteliku), nic nikomu się nie stało. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych i 6 punktami karnymi.

GOŁDAP. 23 grudnia o godzinie 15.00 przy Placu Zwycięstwa cofający Skodą Octavią mężczyzna nie zachował należytej ostrożności i uderzył w Seata Tolledo. Za popełnione wykroczenie został ukarany 250zł mandatem i 6 punktami karnymi.

DUBENINKI. 24 grudnia w południe na drodze wojewódzkiej nr 651 kierujący Skodą Favorit uderzył w zaparkowanego przy cmentarzu Opla. Jak się okazało, przyczyną kolizji była nieuwaga kierowcy, spowodowana nagłym, ostrym atakiem astmy u pasażera.