3 osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności zostały wczoraj i dziś zatrzymane przez gołdapskich policjantów.

9 sierpnia gołdapscy policjanci zatrzymali dwie poszukiwane osoby. Do pierwszego zatrzymania doszło kilkanaście minut po godzinie 7 w Gołdapi. W trakcie czynności służbowych policjanci pojechali sprawdzić adres zamieszkania 42-latka poszukiwanego do odbycia kary kilku miesięcy pozbawienia wolności. Okazało się, że tym razem przebywał on w domu.

Tego samego dnia po godzinie 10 na ulicy Jaćwieskiej w Gołdapi stróże prawa zatrzymali 24-letnią kobietę, która od dłuższego czasu była poszukiwana listem gończym. Za popełnione przestępstwa miała zasądzoną karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Kolejnego z poszukiwanych policjanci zatrzymali dzisiaj przed godziną 8. Patrolując ulice miasta funkcjonariusze zauważyli znanego im z wcześniejszych interwencji mężczyznę. Mundurowi posiadali informację, że ma on zasądzony wyrok pozbawienia wolności. Niezwłocznie zatrzymali 36-latka, który trafił później do aresztu śledczego.

✍️ KPP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.