W poniedziałek policjanci zatrzymali w Gołdapi trzech kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę, choć wcześniej pili alkohol.

Konsekwencje za popełnione wykroczenie jazdy samochodem w stanie po użyciu alkoholu poniesie 35-letni mieszkaniec Gołdapi. Kierując mitsubischi został zatrzymany do kontroli drogowej około godziny 6 na ul. Zadumy w Gołdapi. Grozi mu kara grzywny, a także zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. O konkretnej karze zdecyduje sąd.

Około godziny 17 na ul Suwalskiej w Gołdapi policjanci patrolujący miasto zatrzymali do kontroli rowerzystę. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości 48-latka okazało się, że był pijany, miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę i ukarali mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.

Kolejny kierujący jednośladem został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego na ul. Gumbińskiej w Gołdapi. Mężczyzna nie zastosował się do obowiązujących przepisów i jechał po użyciu alkoholu. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.