POWIAT GOŁDAPSKI. Warunki pogodowe tradycyjnie zaskoczyły Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie. Zapewne osoby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich 650 i 651 na terenie powiatu gołdapskiego nie spodziewały się nocnego mrozu po całodniowej, niedzielnej odwilży i o poranku na jezdnię nie trafił piach czy sól.

W godzinach porannych jezdnie zarówno w kierunku Bań Mazurskich, jak i Dubeninek były lodowiskiem o lepszej i gładszej nawierzchni niż ostatnio przygotowane lodowisko przez OSiR przy Szkole Podstawowej nr 5 w Gołdapi. Teraz jest nieco lepiej, jednak w miejscach zacienionych nadal jest bardzo ślisko.

Niestety, o śliskości nawierzchni na tych dwóch z trzech głównych dróg w powiecie gołdapskim przekonało się dziś już  kilka osób. Samochody w rowach „wylądowały” m.in. we Wronkach, Marcinowi i Jurkiszkach. Kierowcy - w trosce bezpieczeństwo o wasze i innych użytkowników dróg - noga z gazu!


 


Jeśli ktoś chciałby podziękować Zarządowi Dróg Wojewódzkich w Olsztynie za „doskonałe” utrzymanie dróg wojewódzkich na terenie powiatu gołdapskiego podczas obecnej zimy, może to zrobić dzwoniąc pod jeden z numerów:

  • Kamil Motus, kierownik Rejonu Dróg Wojewódzkich w Olecku, tel. 87-520-15-40, 87-40-98 w. 66
  • Jerzy Rusek, kierownik obwodu drogowego w Gołdapi, tel. 87-615-36-36

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!