GOŁDAP. Wczoraj około godziny 16 w jednym z gołdapskich marketów doszło do kradzieży alkoholu. 29-latek z półki sklepowej wziął dwie butelki trunku, po czym opuścił lokal bez płacenia za towar. Przed budynkiem czekał na niego kolega, z którym udał się do jednego z mieszkań w pobliskim bloku.

Całą sytuację zauważył będący po służbie policjant gołdapskiej komendy, który w sklepie robił zakupy. Funkcjonariusz natychmiast zareagował i ruszył za mężczyznami. W międzyczasie o całej sytuacji poinformował oficera dyżurnego, który na miejsce wysłał umundurowany patrol.

Funkcjonariusze w jednym z mieszkań zastali sprawcę i skradziony alkohol. Dodatkowo okazało się, że jeden z lokatorów jest poszukiwany przez policję do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz obaj mężczyźni nie unikną kary.

Przypadek 29-letniego mieszkańca Gołdapi pokazuje, że kradzież nie popłaca, nawet, gdy wydaje się, że w pobliżu nie ma policji. Teraz gołdapianin odpowie przed sądem za kradzież, natomiast jego 42-letni kolega zostanie doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną mu karę pozbawienia wolności. (KPP Gołdap)

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.