GOŁDAP. Kiedy spieszymy się na zakupy lub wracamy z nimi do swoich domów często rozkojarzeni zapominamy o bezpieczeństwie. Tłok, przepychanki i nieustanna „walka” o miejsca postojowe na parkingach prowadzą do licznych mniej lub bardziej poważnych stłuczek. Do dwóch z trzech zdarzeń doszło wczoraj na sklepowych parkingach w Gołdapi.

Pierwsze zgłoszenie policjanci otrzymali około godziny 13:25. Kierowca bmw zaparkowanego przy ul. Partyzantów zauważył w swoim aucie uszkodzenie przedniego zderzaka, co zgłosił policjantom. Jak się okazało, kierujący hyunday'em podczas manewru omijania bmw uszkodził to auto.

Drugie zdarzenie miało miejsce około godziny 14:20 przy ul. Zadumy. Kierujący bmw pozostawił swoje auto na parkingu i udał się na zakupy. Po powrocie zauważył, że przód samochodu ma rozległe uszkodzenia. Sprawę zgłosił funkcjonariuszom.

Ostatnie zgłoszenie policjanci otrzymali około godziny 17:00. Wówczas na parkingu przy ul. Królewieckiej kierowca skody uderzył w prawidłowo zaparkowane audi powodując uszkodzenie zderzaka.

Prosimy o rozwagę i skupienie podczas świątecznych zakupów!

KPP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!