GOŁDAP. Dzisiejszej nocy na terenie miasta „zniknęło” co najmniej 25 banerów wyborczych Andrzeja Dudy - obecnego prezydenta i kandydata na prezydenta w nadchodzącym głosowaniu. W wielu miejscach, gdzie były powieszone, zostały tylko metalowe kółka mocujące. O kradzieży powiadomiona została policja.

 

 

Przypominamy, że plakaty czy banery wyborcze podlegają ochronie prawnej. Ich kradzież lub niszczenie jest zabronione i podlega karze.

Lokalny sztab wyborczy Andrzeja Dudy prosi osoby, które były świadkami kradzieży banerów lub mogłyby wskazać sprawcę tego czynu o kontakt z policją - tel. 876155400.

Nie po raz pierwszy w powiecie gołdapskim doszło do tego typu incydentu. W 2018 roku podczas wyborczej kampanii samorządowej zniszczonych zostało kilkanaście banerów wyborczych ówczesnej kandydatki na burmistrza Wioletty Anuszkiewicz.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka