GOŁDAP. Gołdapscy policjanci zatrzymali 45-latka, który groził sąsiadom pozbawieniem życia. Mieszaniec gminy jest dobrze znany funkcjonariuszom, bo w przeszłości był karany za podobne przestępstwa. Na wniosek śledczych agresor decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

W miniony poniedziałek (08.06.2020) gołdapscy policjanci kilkukrotnie interweniowali w związku ze zgłoszeniami od mieszkańców jednego z osiedli domów jednorodzinnych. Powodem interwencji było agresywne zachowanie 45-latka, który od dłuższego czasu był konfliktowy i nie dawał spokoju sąsiadom. Na podstawie relacji pokrzywdzonych funkcjonariusze ustalili, że sprawca groził im pozbywaniem życia wymachując siekierą. Policjanci zdecydowali się na zatrzymanie mężczyzny, który trafił do policyjnego aresztu. Następnie kryminalni ustalili pokrzywdzonych i przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Kolejne czynności procesowe doprowadziły do przedstawienia zarzutów podejrzanemu oraz skierowaniu w porozumieniu z prokuratorem wniosku o areszt. Podejrzany 45-latek tylko częściowo przyznał się do winy. Mimo to postanowieniem sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany i najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

Za popełnione przestępstwo gróźb karalnych grozi mu kara  nawet  2 lat pozbawienia wolności. (KPP Gołdap)

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka