GOŁDAP. Po godzinie 16 podczas prac ziemnych przy ul. Wojska Polskiego natrafiono na pozostałość wojenną z okresu II wojny światowej. W tej chwili znalezisko zabezpiecza policja. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że najprawdopodobniej jest to bomba lotnicza.

Jej zabranie przez saperów planowane jest jutro we wczesnych godzinach rannych (do godziny 8). Od godziny 10:00 rozpocznie się ewakuacja wszystkich osób w promieniu około 500 metrów od znaleziska. Nie powinno więc jutro nikogo dziwić, jeśli do drzwi czyjegoś domu lub mieszkania zapuka policja, straż miejska czy graniczna. Dokładny wykaz ulic, z których mieszkańcy i inne osoby będą ewakuowane, zostanie ustalony jutro przez saperów po ich przyjeździe. 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading