GOŁDAP. Do nietypowej, ale i niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj popołudniu na ulicy Zielonej w Gołdapi. Idący ulicą mężczyzna się przewrócił i zaczął się mocno trząść. Zauważyli to pracownicy PWiK pracujący w pobliżu. Podnieśli alarm i poprosili będącego po służbie funkcjonariusza SG o pomoc.

Mężczyzna miał prawdopodobnie silny atak padaczki. Upadając na jezdnię uderzył głową o asfalt i rozbił ją. Pogranicznik wraz z pracownikami PWiK najpierw starali się go trzymać tak, by trzęsąc się nie zrobił sobie większej krzywdy, później funkcjonariusz opatrzył wstępnie ranę na zakrwawionej głowie poszkodowanego. W międzyczasie wezwane zostało pogotowie. Mężczyzna został odwieziony do szpitala w Olecku, gdzie nadal przebywa.

Pamiętajmy, by reagować, jeśli widzimy, że drugiemu człowiekowi coś się dzieje złego lub jeśli leży na ulicy i się nie rusza. Nawet, jeśli zakładamy, że taka osoba jest pod wpływem alkoholu. Nasza reakcja i pomoc może takiej osobie uratować zdrowie lub życie.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka