GOŁDAP. Do pożaru domu jednorodzinnego doszło dzisiejszej nocy w Gołdapi przy ul. Sportowej. Strażacy dostali zgłoszenie kilka minut po godzinie pierwszej. Przy przyjeździe na miejsce w ogniu był już cały budynek. Mieszkańcy opuścili go jeszcze przed przyjazdem strażaków. Jedna osoba z poparzeniami została odwieziona do szpitala.

Akcja gaśnicza trwała około trzech godzin. Uczestniczyły w niej jednostki z PSP w Gołdapi, WSP w Gołdapi oraz ochotnicy z Górnego i Grabowa.

Na razie nie są znane przyczyny pożaru. Nie była to jednak pierwsza interwencja straży pożarnej pod tym adresem. Kilkanaście dni temu strażacy byli tu wezwani, bo w domu był wyczuwalny zapach dymu. Przeprowadzony wówczas pomiar nie wykazał śmiertelnie niebezpiecznego czadu w powietrzu. 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading