GOŁDAP/ROSJA. Około 17:30 dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze. Zgłaszający nie był jednak w stanie podać dokładnej jego lokalizacji. Zaniepokoił jednak go czarny dym, który widział po północnej stronie gminy Gołdap, dlatego zadzwonił na numer Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Dwa zastępy straży pożarnej pojechały szukać pożaru w kierunku Niedrzwicy. Tam strażacy spotkali się ze strażnikami granicznymi, z którymi pojechali pod granicę polsko-rosyjską. Okazało się ostatecznie, że źródłem dymu jest jakiś pożar po stronie rosyjskiej. Strażacy wrócili więc do siedziby PSP.

Nie wiadomo, co dokładnie się tam pali. Dym pod wieczór widoczny był kilka godzin, a teraz - jak informuje jeden z naszych czytelników -  widać tam pomarańczową łunę. 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading