DK65. Gołdapscy policjanci zatrzymali 37-latka, który jechał samochodem osobowym mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze krajowej numer 65. Oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał informację o nietrzeźwym kierującym, który pojechał osobowym mercedesem w kierunku Gołdapi. Natychmiast komunikat przekazano policjantom KPP w Gołdapi, który na trasę skierował patrol prewencji.

Reakcja policjantów była błyskawiczna i w Jabramowie zauważyli oni wskazany samochód. Kierujący nie zatrzymał się jednak do kontroli i podjął próbę ucieczki. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 37-letni mieszkaniec Gołdapi. Przeprowadzone badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Mercedesa sprawcy zabezpieczono na policyjnym parkingu. Bartłomiej B. będzie teraz odpowiadał przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości i niezastosowanie się do wydanego przez policję polecenia do zatrzymania pojazdu mechanicznego, za co grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading