DK65. Gołdapscy policjanci zatrzymali 37-latka, który jechał samochodem osobowym mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze krajowej numer 65. Oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał informację o nietrzeźwym kierującym, który pojechał osobowym mercedesem w kierunku Gołdapi. Natychmiast komunikat przekazano policjantom KPP w Gołdapi, który na trasę skierował patrol prewencji.

Reakcja policjantów była błyskawiczna i w Jabramowie zauważyli oni wskazany samochód. Kierujący nie zatrzymał się jednak do kontroli i podjął próbę ucieczki. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 37-letni mieszkaniec Gołdapi. Przeprowadzone badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Mercedesa sprawcy zabezpieczono na policyjnym parkingu. Bartłomiej B. będzie teraz odpowiadał przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości i niezastosowanie się do wydanego przez policję polecenia do zatrzymania pojazdu mechanicznego, za co grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka