GOŁDAP. W minioną sobotę policjanci zespołu ruchu drogowego realizowali prewencyjne działania ukierunkowanych na zatrzymywanie kierowców łamiących przepisy drogowe. Około godziny 12:40 na drodze wojewódzkiej numer 650 w pobliżu Osiedla II zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. Powodem było przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Odczyt policyjnego radaru wskazał 110 km/h na obowiązującym ograniczeniu do 50 km/h.

Kierowcą okazał się 24-letni mieszkaniec gminy Gołdap. Za popełnione wykroczenie policjanci skierują wniosek o ukaranie do sądu. Dodatkową dolegliwością dla niego jest utrata prawa jazdy na 3 miesiące.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading