GOŁDAP. Około godziny 15:20 na skrzyżowaniu ul. Gumbinskiej z obwodnicą doszło do zderzenia dwóch samochodów: opla i toyoty. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem jadąc od centrum miasta w kierunku ul. Zadumy nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu toyocie jadącej z przejścia granicznego w kierunku Olecka.

W wyniku zderzenia trzy z pięciu osób jadących w obu samochodach osoby zostały ranne. Dwóm pomoc medyczna została udzielona na miejscu, natomiast 38-letni kierowca toyoty, mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego,  został zabrany do szpitala.

Oboje kierujący byli trzeźwi. Kierującej oplem 41-letniej mieszkance Ełku policjanci zatrzymali prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają gołdapscy policjanci.

 


 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka