GOŁDAP. Dziś około godziny 13:40 38-letni Rosjanin próbował ukraść ze sklepu Biedronka w centrum Gołdapi różne kosmetyki. Został jednak zauważony przez ochroniarza, który go zatrzymał. Na miejsce wezwana została policja. Gdy ochroniarz próbował wykonać swoje czynności wobec złodzieja, ten zdecydował się spróbować uciec. W trakcie zamieszania ochroniarz doznał obrażeń głowy, w wyniku czego musiał później zostać przewieziony do szpitala. Uciekającego złodzieja zatrzymali ostatecznie ochroniarz, pracownicy sklepu i świadkowie zajścia, po czym przekazali policji.

Trafił on do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Po przesłuchaniu w obecności tłumacza zostaną mu postawione zarzuty. Niewykluczone, że będzie to zarzut kradzieży rozbójniczej.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka