GOŁDAP. W pierwszy dzień nowego roku dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi obsługiwali kolizję drogową. Do zdarzenia doszło około godziny 11:30 na ul. Warszawskiej w Gołdapi. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący audi nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w tył hyundaia, którym podróżowały trzy dorosłe osoby. Na szczęście nikt nie został ranny. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 25-leniego sprawcy zdarzenia. Okazało się, że prowadził samochód pojazd mając blisko promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 25-latka oraz nie dopuścili do dalszej jazdy.

W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna nie kwestionował swojej winy. Teraz będzie odpowiadał za swój czyn przed sądem. W najbliższym czasie usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading