POWIAT GOŁDAPSKI. Gołdapscy policjanci od wigilii do niedzieli uczestniczyli w centralnych działaniach pn. „Bezpieczny weekend - Boże Narodzenie”. Głównym celem akcji było zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym.

W trakcie swojej pracy funkcjonariusze pełniący służbę na drodze przeprowadzili łącznie 109 kontroli drogowych. Nie zatrzymali kierujących pod wpływem alkoholu. Nałożyli 34 mandaty karne, w tym w 28 przypadkach za przekroczenie prędkości. Ponadto policjanci zastosowali 16 pouczeń i sporządzili 4 wnioski o ukaranie do sądu. Zatrzymano 1 prawo jazdy i 5 dowodów rejestracyjnych. W okresie prowadzonych działań odnotowano 1 wypadek i 1 kolizję drogową.

Wigilia, dni świąteczne oraz okres po świętach na terenie powiatu przebiegły spokojnie. Nie odnotowano poważniejszych zdarzeń kryminalnych. Gołdapscy policjanci podjęli łącznie 59 interwencji. Do policyjnego aresztu trafiły cztery osoby. Dwie z nich zostały zatrzymane do wytrzeźwienia. Kolejne dwie zostały zatrzymane jako sprawcy przemocy w rodzinie.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading