GOŁDAP. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około 11:50 na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 65 i ulicy Gumbińskiej w Gołdapi.

Po otrzymaniu zgłoszenia jako pierwsi na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni mieszkaniec Gołdapi nie zachował ostrożności wymuszając pierwszeństwo przejazdu na kierującym volkswagenem. Doszło do bocznego zdarzenia pojazdów, w wyniku którego jedna poszkodowana kobieta trafiła do szpitala w Olecku. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny miejsca i pojazdów uczestniczących w zdarzeniu.

Badanie sprawcy zdarzenia wykazało, ze był on trzeźwy. Jednak za rażące naruszenie przepisów i stworzeniem poważnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading