GMINA GOŁDAP. Gołdapscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który swoją podróż zakończył w przydrożnym rowie. Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w jednej z miejscowości na terenie gminy Gołdap. Dyżurny otrzymał zgłoszenie od jednego z mieszkańców. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego. Wstępne czynności potwierdziły, że kierujący osobowym fiatem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 23-latek znajdował się poza pojazdem i posiadał widoczne obrażenia głowy. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się do prowadzenia auta. Następnie policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że wsiadł za kierownicę mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd na policyjnym parkingu, a nieodpowiedzialnego kierowcę zatrzymali w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo Krzysztofowi R. grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Przed nami święta Bożego Narodzenia. Jest to okres wzmożonego ruchu na drogach. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących gołdapscy policjanci apelują o respektowanie przepisów i życzliwość wobec innych użytkowników dróg.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading