POWIAT GOŁDAPSKI. W minioną sobotę policjanci gołdapskiej drogówki podczas patrolu zauważyli pojazd, którego kierujący rażąco naruszał przepisy i niestosował się do znaków drogowych. Funkcjonariusze za pomocą sygnałów świetlnych i błyskowych zamierzali zatrzymać kierującego. Mężczyzna przyspieszył i rozpoczął ucieczkę drogami gruntowymi. Po przejechaniu kilku kilometrów porzucił pojazd. Policjanci ustalili właściciela samochodu a w trakcie wykonywanych czynności zgłosił się do nich sam uciekinier. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec gminy Banie Mazurskie. Mężczyzna był trzeźwy, a swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie tłumaczył, paniką gdyż nie posiada uprawnień do kierowania samochodem.

Bartosz L. za popełnione wykroczenia drogowe został ukarany mandatem karnym, z kolei za przestępstwo niestosowania się do polecenia zatrzymania pojazdu wydanego przez funkcjonariuszy policji odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading