GOŁDAP. Policjanci wyjaśniają okoliczności zranienia mężczyzny, do którego doszło w miniony czwartek w ciągu dnia w jednym z mieszkań na terenie Gołdapi. Funkcjonariusze interweniujący jako pierwsi na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że podczas libacji alkoholowej z udziałem czterech mężczyzn i jednej kobiety, doszło do zranienia osoby ostrym narzędziem. Rannemu 47-latkowi została udzielona pomoc medyczna przez załogę pogotowia ratunkowego. Następnie poszkodowany trafił do szpitala w Olecku gdzie po przeprowadzeniu kolejnych badań okazało się, że jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kryminalni pracujący na miejscu zdarzenia przesłuchali świadków oraz przeprowadzili oględziny. Następnie policjanci zatrzymali 22-latka, który trafił do policyjnego aresztu do wyjaśnienia. Podejrzany był pijany. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną teraz wyjaśnione w trakcie prowadzonego postępowania.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading