JABRAMOWO. Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał gołdapianin zatrzymany wczoraj przez policjantów. Do zdarzenia doszło przed godziną 15 w Jabramowie. Informację o mężczyźnie, który jedzie bmw w kierunku Gołdapi będąc najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu, przekazał gołdapskim policjantom naoczny świadek.

Po chwili do kontroli drogowej policjanci zatrzymali opisywane auto. Za kierownicą siedział 34-letni mieszkaniec Gołdapi. Funkcjonariusze od razu poczuli od mężczyzny charakterystyczny zapach alkoholu. Wykonane badanie potwierdziło podejrzenia świadka i mundurowych. W organizmie 34-latka znajdowały się ponad 3 promile alkoholu.

Amator jazdy "po kielichu" stracił już prawo jazdy. Usłyszy teraz zarzut kierowania samochodem pod wpływem alkoholu, za który oprócz wysokiej grzywny grozi mu także kara dwóch lat pozbawienia wolności.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading