POGORZEL. Do groźnego zdarzenia drogowego doszło 13 października kilka minut po godzinie 20 na drodze krajowej nr 65 w Pogorzeli. Łoś wtargnął na jezdnię wprost przed jadące audi. Kierująca pojazdem 23-latka nie zdołała zatrzymać w porę samochodu i uderzyła w zwierzę. Na szczęście ani jej, ani pasażerom nic się nie stało. Kobieta była trzeźwa.

To drugie zdarzenie drogowe z dzikim zwierzęciem na DK65 w tej okolicy w ciągu ostatnich dni. W minioną środę z łosiem zderzył się osobowy volkswagen.

Trasy wędrówek zwierząt bardzo często przecinają ciągi komunikacyjne. Policjanci apelują o ostrożność na drogach przy pokonywaniu terenów zalesionych. Zdarzenie ze zwierzęciem gabarytowym takim jak łoś lub dzik może być bardzo niebezpieczne. Może wyrządzić szkody nie tylko materialne, ale również zdrowotne dla uczestników ruchu drogowego.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading