POWIAT GOŁDAPSKI. Gołdapscy policjanci zatrzymali kilku mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków, którzy wpadli podczas kontroli drogowych.

25 września policjanci zatrzymali w Jabramowie dwóch młodych mężczyzn, którzy w samochodzie przewozili narkotyki. Dwóch kolejnych mężczyzn zatrzymanych zostało 28 września w Surminach. Jadąc BMW przekroczyli dozwoloną prędkość. Podczas kontroli dziwne zachowanie i zdenerwowanie kierowcy wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy, którzy szybko odkryli, co było powodem takiej reakcji. Okazało się, że 25-latek miał w aucie woreczek z zawartością suszu roślinnego. Jakby tego było mało, to badanie na stan trzeźwości wykazało, że kierowca wcześniej pił alkohol. Jednak nie było to jego ostatnie przewinienie. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 25-latek nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania. Zarówno on jak i pasażer wyparli się, jakoby torebka z suszem była ich własnością. Obaj trafili do policyjnego aresztu do wyjaśnienia sprawy. 28 września zatrzymany został też 22-letni mieszkaniec gminy Gołdap. Mężczyzna miał przy sobie woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego.

Mężczyźni odpowiedzą za naruszenie przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading