GALWIECIE. We wtorek kilka minut po godzinie 15 w Galwieciach policjanci gołdapskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej seata alhambrę, którego kierowca przekroczył prędkość. Mężczyzna w miejscu, gdzie dozwolona maksymalna prędkość wynosi 50 km/h, rozpędził swoje auto do prędkości 76km/h.

Już na początku policyjnej interwencji 58-letni Litwin dał do zrozumienia policjantom, że ma swój pomysł na sposób jej zakończenia. Policjanci jeszcze nie zdążyli poinformować go, że za popełnione wykroczenie zostanie ukarany mandatem karnym, gdy zaproponował im, aby się dogadać. Mężczyzna próbował wręczyć funkcjonariuszom 20 euro licząc w zamian na odstąpienie od ukarania mandatem. Policjanci poinformowali mężczyznę, że taka propozycja jest przestępstwem. Jednak kierujący nie zareagował i dalej próbował wręczyć banknot funkcjonariuszom. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading