POWIAT GOŁDAPSKI. Z soboty na niedzielę gołdapscy policjanci prowadzili 24-godzinne działania ph. „Alkohol i narkotyki”. Skupili się na przeprowadzeniu jak największej ilości badań kierowców i uniemożliwienie dalszej jazdy tym, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Celem tych działań jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych, które powodują kierowcy na podwójnym gazie bądź po innych podobnie działających środkach.

Podczas działań policjanci zbadali trzeźwość ponad 170 kierowców. Jeden z nich dał funkcjonariuszom podstawy do wyeliminowania go z dalszej jazdy. 61-letni mieszkaniec gminy Kowale Oleckie został zatrzymany w Grabowie w sobotę kilka minut przed godzina 19. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a vw passat został odholowany na strzeżony parking. Wkrótce 61-latek ze swojego postępowania będzie tłumaczyć się w sądzie.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading