GMINA GOŁDAP. 4 sierpnia terenie gminy Gołdap doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Pierwsze z nich było przed godziną 15 na ul. Partyzantów w Gołdapi. Kierowca renault nieprawidłowo zabezpieczył swoje zaparkowane auto, w wyniku czego stoczyło się ono i uderzyło w inny pojazd.

Do drugiego zdarzenia doszło pół godziny później na drodze wojewódzkiej nr 650 w Konikowie. Kierujący volkswagenem passatem jadąc od Gołdapi w kierunku Grabowa nieprawidłowo wykonał manewr wymijania, w wyniku czego zderzył się z innym passatem, którego kierowca chciał skręcić w lewo na Piękną Górę i znajdował się na pasie do skrętu w lewo.

W zaistniałych zdarzeniach nikomu nic się nie stało. Sprawcy zostali ukarani mandatami.

Policjanci przypominają o obowiązku zabezpieczenia parkowanych samochodów. Wysiadając z samochodu pamiętajmy aby upewnić się, że pojazd został właściwie zabezpieczony oraz nie utrudnia ruchu innym kierowcom i pieszym, a przede wszystkim nie stanowi zagrożenia dla ich zdrowia i życia.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading