GOŁDAP. 30 kwietnia gołdapscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do magazynu organizacji charytatywnej na terenie miasta. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że sprawca wybił szybę i z pomieszczenia ukradł żywność przeznaczona dla potrzebujących. Straty oszacowano na kwotę 200 złotych.

Złodziejem okazał się znany policjantom 24-latek, którego funkcjonariusze zatrzymali 1 maja na gorącym uczynku, kiedy to ponownie wybił szybę i włamał się do tego samego magazynu. Nie zdążył jednak nic ukraść, bo został zaskoczony przez funkcjonariuszy. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Usłyszał już zarzuty, do których się przyznał.

O wysokości kary dla 24-latka zadecyduje sąd. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Mieszkańcowi Gołdapi grozi jednak wyższy wymiar kary, bowiem mężczyzna dopuścił się tych przestępstw w warunkach recydywy. Ponadto młody mężczyzna poniesie konsekwencje za wybite szyby i drzwi, które uszkodził podczas włamań.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading