GOŁDAP. 4 maja około godz. 19:30 na jednym z osiedlowych parkingów w Gołdapi, kierujący volkswagenem passatem uderzył w murowaną ścianę oddzielającą kontener na śmieci od chodnika, uszkadzając ją. Mężczyzna uderzył również w schody prowadzące do klatki schodowej bloku mieszkalnego. Na szczęście w okolicy nie było żadnych osób. Gdy zakończył swój rajd na schodach, chciał oddalić się z miejsca zdarzenia, ale został zatrzymany przez policjantów.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Mieszkaniec Gołdapi został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Wkrótce odpowie również za spowodowane uszkodzenia.

33-letniemu mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. O karze dla niego zadecyduje sąd. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP w Gołdapi


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading