GOŁDAP. 3-letnie dziecko z objawami zatrucia tlenkiem węgla trafiło do szpitala w Gołdapi. Do zdarzenia doszło w piątek w jednym z mieszkań przy ulicy 11 Listopada.

Dyżurny miejscowej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie przed godziną 21. Mundurowi po sprawdzeniu pomieszczeń przyrządem mierniczym stwierdzili obecność tlenku węgla w powietrzu. Wydobywał się on prawdopodobnie ze źle podłączonego pieca centralnego ogrzewania w jednym z mieszkań. Strażacy ewakuowali dwie osoby i wywietrzyli pomieszczenia. Na miejsce wezwani zostali ratownicy medyczni, którzy zdecydowali o przewiezieniu do szpitala 3-letniego dziecka. Wystąpiły u niego objawy zatrucia tlenkiem węgla. Strażacy apelują o instalowanie czujek czadu i dymu, które mogą uratować życie.

źródło: Radio 5

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading