GMINA GOŁDAP. W środę kilka minut przed godziną 22 w jednej z miejscowości w gminie Gołdap, 24-latek wspólnie ze swoja koleżanką jechali vw passatem, gdy usłyszeli, że w auto coś uderzyło. Mężczyzna zatrzymał się, by sprawdzić co się stało. Wówczas podeszło do niego trzech mężczyzn. Między dwoma z nich a kierowcą passata doszło do awantury i rękoczynów, skutkiem których 24-latek doznał urazu głowy, twarzy i ręki. Na szczęście obrażenia nie wymagały udzielenia mu pomocy szpitalnej.

Zaalarmowani o tym zdarzeniu policjanci szybko zatrzymali agresorów. Okazali się nimi być 21- i 30-letni mieszkańcy gminy Gołdap. Obaj w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, mieli w organizmach po blisko 2 promile alkoholu.

Jak się okazało w trakcie awantury mężczyźni uszkodzili volkswagena, w którym wgnietli i zarysowali karoserię. Straty wynikające z uszkodzenia samochodu jego właściciel wycenił na ponad 2800 zł.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Młodszy z napastników tłumaczył, że zaatakował samochód i jego właściciela, bo w jego ocenie ten za szybko przejeżdżał przez miejscowość. Starszy utrzymywał, że „tylko pomagał koledze”. Policjanci teraz szczegółowo ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia i rzeczywiste motywy działania napastników.

 

 
Wyszukiwarka

Loading