GOŁDAP. 16 sierpnia kilka minut przed godz. 15 policjanci pełniący służbę na Jeziorze Gołdap otrzymali zgłoszenie, że kilku mężczyzn bez pozwolenia wypłynęło rowerem wodnym na akwen. Funkcjonariusze szybko „namierzyli” opisywany sprzęt. Siedziało w nim trzech mieszkańców Gołdapi w wieku 36, 47 i 48 lat. Od mężczyzn mundurowi wyczuli silny zapach alkoholu. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że wszyscy byli pijani. Mieli od ponad 1,5 do prawie 3 promili alkoholu w organizmie. Sprzęt wrócił do właściciela, a mężczyźni niebawem odpowiedzą za swoje postępowanie.

W myśl obowiązujących przepisów Ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych osobom, które pływają kajakiem, rowerem wodnym itp. sprzętem pod wpływem alkoholu grozi kara grzywny do 500 złotych i odholowanie pojazdu. (KPP Gołdap)

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka