Loading


GOŁDAP. 16 sierpnia kilka minut przed godz. 15 policjanci pełniący służbę na Jeziorze Gołdap otrzymali zgłoszenie, że kilku mężczyzn bez pozwolenia wypłynęło rowerem wodnym na akwen. Funkcjonariusze szybko „namierzyli” opisywany sprzęt. Siedziało w nim trzech mieszkańców Gołdapi w wieku 36, 47 i 48 lat. Od mężczyzn mundurowi wyczuli silny zapach alkoholu. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że wszyscy byli pijani. Mieli od ponad 1,5 do prawie 3 promili alkoholu w organizmie. Sprzęt wrócił do właściciela, a mężczyźni niebawem odpowiedzą za swoje postępowanie.

W myśl obowiązujących przepisów Ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych osobom, które pływają kajakiem, rowerem wodnym itp. sprzętem pod wpływem alkoholu grozi kara grzywny do 500 złotych i odholowanie pojazdu. (KPP Gołdap)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!