GOŁDAP. Wczoraj kilka minut przed godziną 14 policjanci ruchu drogowego patrolujący teren miasta zauważyli zdarzenie drogowe na jednym ze skrzyżowań. Z ich ustaleń wynika, że kierowca vw passata wyjeżdżając z ul. Słonecznej (droga podporządkowana) nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy audi jadącemu ul. Okrężną (droga z pierwszeństwem) w kierunku centrum miasta, w wyniku czego doszło do zderzenia. Siła uderzenia była na tyle duża, że audi obróciło się i uderzyło w jeepa jadącego od centrum w kierunku ulicy Mazurskiej.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny mimo licznych uszkodzeń biorących w nim udział samochodów. Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Funkcjonariusze 68-letniemu sprawcy zdarzenia za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu zatrzymali prawo jazdy.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka