Loading


GOŁDAP. Wczoraj kilka minut przed godziną 14 policjanci ruchu drogowego patrolujący teren miasta zauważyli zdarzenie drogowe na jednym ze skrzyżowań. Z ich ustaleń wynika, że kierowca vw passata wyjeżdżając z ul. Słonecznej (droga podporządkowana) nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy audi jadącemu ul. Okrężną (droga z pierwszeństwem) w kierunku centrum miasta, w wyniku czego doszło do zderzenia. Siła uderzenia była na tyle duża, że audi obróciło się i uderzyło w jeepa jadącego od centrum w kierunku ulicy Mazurskiej.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny mimo licznych uszkodzeń biorących w nim udział samochodów. Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Funkcjonariusze 68-letniemu sprawcy zdarzenia za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu zatrzymali prawo jazdy.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!