Loading


GOŁDAP. Do kradzieży doszło wczoraj około godziny 19 w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Gołdapi. Pracownica zostawiła w pomieszczeniu socjalnym torebkę, w której były m.in. telefon i pieniądze. Po 10 minutach wróciła po telefon i wówczas zauważyła brak pieniędzy. Poinformowała o tym swojego szefa. Ten niezwłocznie przejrzał monitoring i ustalił dwóch mężczyzn, którzy brali udział w kradzieży. Złodzieje zorientowali się, że pomieszczenie socjalne  jest otwarte. Jeden z nich wszedł do środka i z torebki wyciągnął 370zł złotych, po czym opuścił lokal wychodząc przez okno.

Złodzieje szybko zostali namierzeni na terenie miasta. Policjanci przy mężczyznach znaleźli skradzione pieniądze. Obaj zostali ukarani mandatami po 500 złotych.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!