GOŁDAP. Do kradzieży doszło wczoraj około godziny 19 w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Gołdapi. Pracownica zostawiła w pomieszczeniu socjalnym torebkę, w której były m.in. telefon i pieniądze. Po 10 minutach wróciła po telefon i wówczas zauważyła brak pieniędzy. Poinformowała o tym swojego szefa. Ten niezwłocznie przejrzał monitoring i ustalił dwóch mężczyzn, którzy brali udział w kradzieży. Złodzieje zorientowali się, że pomieszczenie socjalne  jest otwarte. Jeden z nich wszedł do środka i z torebki wyciągnął 370zł złotych, po czym opuścił lokal wychodząc przez okno.

Złodzieje szybko zostali namierzeni na terenie miasta. Policjanci przy mężczyznach znaleźli skradzione pieniądze. Obaj zostali ukarani mandatami po 500 złotych.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading