GOŁDAP. Do pożaru doszło wczoraj około godziny 19 w jednym z mieszkań na drugi piętrze w bloku przy pl. Zwycięstwa. W chwili przybycia strażaków na miejsce zdarzenia ogień był widoczny w oknie. W środku nikogo nie było. Strażacy bardzo szybko ugasili pożar podając wodę do wnętrza lokalu.

Po kilku minutach akcji do strażaków zgłosiła się właścicielka mieszkania wraz z dzieckiem. Była roztrzęsiona, miała ślady poparzeń na dłoni. Okazało się, że kobieta próbowała sama ugasić pożar, niestety nieskutecznie. Dowodzący akcją zdecydował o wezwaniu zespołu ratownictwa medycznego w celu opatrzenia jej poparzeń. Z relacji poszkodowanej wynika, że w chwili rozwoju pożaru w mieszkaniu znajdowały się trzy osoby dorosłe oraz czworo dzieci. Opuścili budynek przed przybyciem zastępów straży pożarnej.

Strażacy w przy użyciu wentylatorów oddymiających pozbyli się dymu z mieszkania oraz lokali usługowych znajdujących się poniżej miejsca pożaru. W akcji trwającej niespełna dwie godziny brało udział 13 strażaków z PSP w Gołdapi i OSP w Grabowie.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka