Loading


GOŁDAP. Do pożaru doszło wczoraj około godziny 19 w jednym z mieszkań na drugi piętrze w bloku przy pl. Zwycięstwa. W chwili przybycia strażaków na miejsce zdarzenia ogień był widoczny w oknie. W środku nikogo nie było. Strażacy bardzo szybko ugasili pożar podając wodę do wnętrza lokalu.

Po kilku minutach akcji do strażaków zgłosiła się właścicielka mieszkania wraz z dzieckiem. Była roztrzęsiona, miała ślady poparzeń na dłoni. Okazało się, że kobieta próbowała sama ugasić pożar, niestety nieskutecznie. Dowodzący akcją zdecydował o wezwaniu zespołu ratownictwa medycznego w celu opatrzenia jej poparzeń. Z relacji poszkodowanej wynika, że w chwili rozwoju pożaru w mieszkaniu znajdowały się trzy osoby dorosłe oraz czworo dzieci. Opuścili budynek przed przybyciem zastępów straży pożarnej.

Strażacy w przy użyciu wentylatorów oddymiających pozbyli się dymu z mieszkania oraz lokali usługowych znajdujących się poniżej miejsca pożaru. W akcji trwającej niespełna dwie godziny brało udział 13 strażaków z PSP w Gołdapi i OSP w Grabowie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!