Loading


POWIAT GOŁDAPSKI. 2 sierpnia około godz. 15.00 gołdapscy policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej w jednym z mieszkań w gminie Gołdap. Z relacji zgłaszającej wynikało, że jej 37-letni syn będąc pod działaniem alkoholu wszczął kolejną awanturę, podczas której wyzywał ją i niszczył przedmioty domowego użytku. Na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę proszącą o pomoc i sprawcę awantury. Mężczyzna był pijany. Policjanci ustalili, że wspólnie z nim awanturował się także jego brat, który oddalił się z miejsca przed przybyciem patrolu. Policjanci znaleźli go patrolując miejscowość. Pomimo kilkukrotnych pouczeń bracia nie zmienili swojego zachowania. W związku z tym, iż mężczyźni stwarzali zagrożenie dla siebie i innych funkcjonariusze podjęli decyzję o ich zatrzymaniu.

Podobna interwencja miała miejsce kilka godzin później, tuż przed godziną 22:00 w jednym z mieszkań w Żytkiejmach. Tym razem pijany 43-latek wyzywał, ubliżał i groził swojej żonie.

Wszyscy awanturnicy zostali zatrzymani do wytrzeźwienia w policyjnych celach, natomiast rodziny zostały objęte nadzorem przez funkcjonariuszy policji. (KPP Gołdap)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!